Elita Rudi dhe reperi Gjiko do të bëhen prindër për herë të dytë, zbulojnë gjininë e fëmijës (VIDEO)

Moderatorja e njohur, Elita Rudi dhe reperi Gjiko do të bëhen prindër për herë të dytë. Pas djalit ata presin të bëhen edhe me një vajzë.

Elita Rudi ka publikuar një video nga festa e zbulimit të gjinisë, ku kanë njoftuar fansat se do të bëhen me një vajzë.

 “Jemi shumë të lumtur që familjes tonë po i shtohet një vajzë”, shkruan Elita Rudi.

D.P./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Skandali me nënshtetësitë pa asnjë verifikim, a duhet të ngrihet një komision hetimor për presidentin llir Meta?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Fier/ Ky është 50-vjeçari i cili u ekzekutua mëngjesin e sotëm në sy të bashkëshortes