Elona dhe Valentina, gratë punëtore të agroturizmit në Përmet

Në rrugëtimet tona nëpër Shqipëri, ne të Report Tv dhe Shqiptarja.com nuk reshtim së surprizuari me njerëzit e mrekullueshëm që takojmë: Gra, nëna, vajza, burra, të rinj, të moshuar, që mes njëmijë vështirësive ja dalin të krijojnë aktivitete të këndshme për veten e tyre dhe për turistë të huaj e të vendit.

Në fermën Grand Albanik në Përmet, gazetari Agim Pipa takon dy gra të mrekullueshme, punëtore e të qeshura, Elona dhe Valentina. Në këtë reportazh mund të ndiqni historinë e tyre frymëzuese.

 

G.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

DIREKT, SHQIPËRI 0-1 SPANJË/ Kombëtarja ndëshkohet pas 13 minutash, Ferran Torres me të majtën kalon spanjollët në avantazh

DIREKT, SHQIPËRI 0-1 SPANJË/ Kombëtarja ndëshkohet pas 13 minutash, Ferran Torres me të majtën kalon spanjollët në avantazh