POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Elvis Pupa ndryshon totalisht pamje, është një kopje e Sidrit Bejlerit (Foto)

Këngëtari Sidrit Bejleri dhe humoristi Elvis Pupa

Elvis Pupa është një nga aktorët e humorit më të njohur shqiptar. Ai është gjithashtu shumë aktiv në rrjetet sociale nga ku ndan detaje të ndryshme nga jeta e tij private me ndjekësit.

Së fundmi Pupa është shfaqur me një pamje krejtësisht ndryshe. Madje nuk ngjan më fare me veten e tij por me këngëtarin Sidrit Bejleri.në foton e publikuar në Instagram, aktori shihet tullac dhe me mjekër të thinjur.

 “Ja çfarë të ndodh pasi përballesh me trafikun, kur hyn dhe del nga Tirona,”- shkruan aktori me humor krahas fotos. Ajo që ra në sy ishte gjithashtu edhe komenti i këngëtarit Sidrit Bejleri.

 “Unë?”- shkruan ai.

Komentet në foton e Elvis Pupës

 “Po, po ne jemi ju,”- ja kthen aktori.

 

fl.mi.
Komento