Emisioni i Ledios “Wake up” apo “Make up”?

Emisioni i Ledios “Wake up” apo “Make up”?
Tani dihet që figura e tij televizive është aq e kuruar, sa jo vetëm në ekran, por edhe në jetën e përditshme, Ledion Liço është një portret së cilit nuk i mungon asnjëherë kujdesi estetik. E kur mendon se që në mëngjes emisioni në vend të jetë një “Wake Up” i lehtë dhe informativ, nuk është gjë tjetër veçse një mëngjes që të bën të ndryshosh kanalin me vrap, sidomos kur sheh sesi drejtuesi i emisionit që pa lindur mirë dielli ka vënë një gisht fondatintë mbi fytyrë, sikur të ishte i ftuar në një mbrëmje gala, në vend që të vishej sportiv, sigurisht jo me pizhiama. Prandaj, na lind dyshimi: emisioni i mëngjesit quhet Wake Up apo Make Up?

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën