Emrat e dy vajzave që humbën jetën në aksin Tiranë-Elbasan

Zbardhen emrat e viktimat e aksidenti tragjik në Tiranë-Elbasan. Dy vajzat që humbën jetën janë Lusinda Garuja, 19 vjeç dhe Zheneta Qallia,banuese në Shkodër.


Lajmi kryesor:

'Benzi' përplas 'Volkswagen' në dalje të Tunelit të Elbasanit/ Bllokohen 4 vajza brenda makinës, 2 prej tyre humbin jetën. Shkaktari i aksidentit i dehur, arrestohet


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?×

Lajmi i fundit

John

E rrallë/ Flamingot shfaqen në Liqenin e Pogradecit, vijnë nga Turqia e më pas shtegtojnë