EMRAT/ Plagosën me thikë Eder Dorzin në një lokal në ish-Bllok, kush janë dy të shpallurit në kërkim

EMRAT/ Plagosën me thikë Eder Dorzin në një lokal në ish-Bllok, kush janë dy të shpallurit në kërkim

1674557438_WhatsAppImage20230124at11.26.25.jpeg

Maren Hoxha dhe Heridon Hasa janë dy personat e tjerë që janë shpallur në kërkim nga policia, të cilët deri tani nuk janë lokalizuar. Këta njihen nga blutë si përdorues të lëndëve narkotike.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Plagoset me thikë 40-vjeçari në një lokal në ish-Bllok, i arrestuar më parë për organizatë kriminale e prostitucion! Policia: Ngjarja s'u bë publike për shkak të hetimeve


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Lufta/ Në Odessa, 40% e banorëve ende në errësirë

Lufta/ Në Odessa, 40% e banorëve ende në errësirë