Nga Margariti, te Lleshja e Bushati, emrat që PS i la jashtë listave

Me zbardhjen e listave të PS të kandidatëve për deputetë në 12 qarqet e vendit kanë vënë re disa mungesa të emrave që kanë qenë kryesor në PS.

Elva Margariti, Sandër Lleshaj, Sadri Abazi, Elona Gjerbrea, Ditmir Bushati, Adnor Shameti, Senida Mesi, Anasta Angjeli janë disa prej mungesave të vënë re në listat e kandidatëve.


Lajmi kryesor:

LISTA E PLOTË E PS për 25 prillin/ Rama i 8-i në Durrës dhe Vlorë! Ikin Bushati, Lleshaj e Margariti! Fatmir Xhafaj dhe Mimi Kodheli në vende jo të sigurta


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është i pranueshëm për ju përdorimi i të dhënave personale nga një parti politike?×

Lajmi i fundit

John

Vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan në sy të policisë, kishin shkuar të shuanin sherrin! Janë dëgjuar mbi 20 të shtëna