Emrat / Shisni kokainë në Berat, arrestohen dy persona

Emrat / Shisni kokainë në Berat, arrestohen dy persona

Moment nga arrestimi i Sokol Gjecit dheKledjan Demajt

 

Janë zbuluar emrat e personave që merreshin me trafikimin e kokainës, të cilat u kapën nga policia e Beratit. U arrestuan 42-vjeçari Sokol Gjeci dhe 22- vjeçari Kledjan Demaj. Të dy të arrestuarit janë banues në Berat

 


Lajmi kryesor:

Arrestohen dy persona në Berat, shisnin kokainë (VIDEO)


F.D/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

Ernest Muçi: Ia dolëm njëherë, shkojmë në Evropian

Ernest Muçi: Ia dolëm njëherë, shkojmë në Evropian