EMRAT+FOTO/ Kush janë 8 nga 9-të të përfshirët në skemën e mashtrimit me mikrokreditë në Tiranë, zhvatën 7.2 mln euro

EMRAT+FOTO/ Kush janë 8 nga 9-të të përfshirët në skemën e mashtrimit me mikrokreditë në Tiranë, zhvatën 7.2 mln euro

 

Report Tv sjell me emra dhe foto 8 nga 9 administratorët e subjekteve financiare dhe përmbaruesit të përfshirë në skemën e mashtrimit me mikrokreditë në Tiranë. Ata janë Aldo Daka, Albert Gega Kejda Seferi, Arben Meskuti, Alban Kote, Alketa Tanushi, Jorsida Dervishi dhe Elda Ibro.

 


Lajmi kryesor:

Prokuroria e Tiranës zbardh skemën e mashtrimit me mikrokreditë në vlerën 7.2 mln euro! 9 masa sigurie! Qytetarit i bllokuan 14 pasuri për 348 mijë lekë (EMRAT+FOTO)


Ora 13:42
Kush janë 9 të përfshirët në skemën mashtruese me mikrokreditë, zhvatën 7.2 mln euro
 • B.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

   Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?  ×

  Lajmi i fundit

  'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut

  'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut