EMRI/ Kush është 27-vjeçari që ndërroi jetë në aksidentin tragjik në Rrogozhinë, përfundoi nën rrotat e kamionit

EMRI/ Kush është 27-vjeçari që ndërroi jetë në aksidentin tragjik në Rrogozhinë, përfundoi nën rrotat e kamionit

1659612274_rrogozhine.jpg

Festim Meçja është 27-vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik në Rrogozhinë pasi ishte në mjetin tip 'Benz' kur përfundoi nën rrotat e kamionit. Meçka po drejtonte automjetin 'Benz' kur mesditën e kësaj të enjteje, u fut në parakalim të gabuar. Për pasojë mjeti u bë copash dhe përplasja ishte aq e fortë sa i riu nuk arriti të mbijetonte.


Lajmi kryesor:

'Benzi' përfundoi nën rrotat e kamionit! Vdes shoferi 27-vjeçar nga aksidenti tragjik në Rrogozhinë


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Dhunohen varret në Berat, vidhen vazot e bronzit! Roja e varrezave: Shiten në pikat e skrapit, policia të veprojë

Dhunohen varret në Berat, vidhen vazot e bronzit! Roja e varrezave: Shiten në pikat e skrapit, policia të veprojë