Qëlloi me dy plumba efektin e ‘Shqiponjave’ në Tiranë, Report Tv siguron emrin e autorit 38-vjeçar

Qëlloi me dy plumba efektin e ‘Shqiponjave’ në Tiranë, Report Tv siguron emrin e autorit 38-vjeçar

1695230629_plagosjetirane.jpg

Klered Bozhani quhet autori i plagosjes së efektivit të ‘Shqiponjave’ Edlir Alleshi. Gazetari i Report Tv Sokol Dema bën me dije se Klered Bozhani 38 vjeç,  është trup shumë i dobët, rreth 180 cm. Gjatë momentit të të shtëna ka qenë i veshur me tuta dhe bluzë gri, kapele të zezë.


Lajmi kryesor:

U ndalua nga patrulla e ‘Shqiponjave’ në Tiranë, i armatosuri plagos me dy plumba në bark efektivin që po e kontrollonte! Identifikohet autori (EMRAT)


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Berat/ Pasi u konfliktuan me 22-vjeçarin i dogjën orendi në ballkonin e banesës së tij, arrestohen 2 vëllezërit

Berat/ Pasi u konfliktuan me 22-vjeçarin i dogjën orendi në ballkonin e banesës së tij, arrestohen 2 vëllezërit