EMRI+ FOTO/ SPAK arreston shefin e Krimeve të komisariatit nr.6! Akuzohet për sigurim të kushteve për vrasje

EMRI+ FOTO/ SPAK arreston shefin e Krimeve të komisariatit nr.6! Akuzohet për sigurim të kushteve për vrasje

Dedan Gjoni

1700516392_de.jpg

Report Tv mëson se SPAK ka arrestuar shefin e Krimeve të Komisariatit numër 6 në Tiranë, Dedan Gjoni.

Ndaj këtij të fundit janë ngritur disa akuza për vepra të rënda penale. Një prej akuzave të ngritura është ajo e sigurimit të kushteve për të kryer vrasje.

Report Tv mëson se mes të arrestuarve janë edhe 7 efektivë policie. 

 


Lajmi kryesor:

SPAK zbërthen 'SKY', arrestohet Erzen Breçani, i biri dhe zyrtarë policie! Në kërkim Ervin Mata! Akuza për grup kriminal: Nga trafiku i drogës te sigurimi i kushteve për vrasje


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se Greqia do pranojë hapjen e grupkapitujve të parë Shqipëri-BE?×

Lajmi i fundit

Hapet tubacioni i gazit që lidh Serbinë dhe Bullgarinë

Hapet tubacioni i gazit që lidh Serbinë dhe Bullgarinë