Erion Veliaj sërish në drejtimin e PS-së së Tiranë! LISTA me krerët e rinj të degëve të PS-së në të gjithë vendin

Erion Veliaj sërish në drejtimin e PS-së së Tiranë! LISTA me krerët e rinj të degëve të PS-së në të gjithë vendin

1656530075_erionveliaj.jpg

Sekretari Organizativ i Partisë Socialiste, Blendi Klosi ka prezantuar emrat e drejtuesve të rinj të PS-së në 61 degë të bashkive të vendit, të cilët do të jenë kryetar të PS. Erion Veliaj do të jetë kryetar i PS-së për Tiranën. Ndërkohë Shkodra do të drejtohet nga dy kryetarë, nga Ilmi Lakti dhe Mirela Petani. Në bashkinë e Durrësit, kryetar i PS-së do të jetë, Luan Zeza.


Lajmi kryesor:

PS zgjedh drejtuesit lokalë, Veliaj konfirmohet sërish në krye të Tiranës! Ja kush janë të përzgjedhurit në të gjithë vendin! Në 3 bashki përsëritet gara


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidentit Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

Çmimi i naftës në bursa si para luftës, Bordi i Transparencës e rrit me 6 lekë

Çmimi i naftës në bursa si para luftës, Bordi i Transparencës e rrit me 6 lekë