Erla Mëhilli dhe Jozefina Topalli shijojnë pasditen mes luleve të kuqe

Erla Mëhilli dhe Jozefina Topalli shijojnë pasditen mes luleve të kuqe

Jozefina Topalli dhe Erla Mëhilli

Zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha,  Erla Mëhilli, paraditen e sotme ka qenë në shoqërinë e ish-kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli.

Mes luleve të kuqe ato kanë dalë të qeshura duke shijuar kafen në natyrë.

Erla Mëhilli ka publikuar në faqen e saj foton me Topallin, ku bashkangjitur shkruan “Ne dhe lulet”. Mëhilli, zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha, pavarësisht qëndrimeve publike të Jozefina Topallit, është shfaqur shpesh herë në foto, në krah të saj.

Postimi i Erla Mëhillit

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • ZHELEFINA: 18/06/2020 17:58

  Zhelefina ka filluar të përpëlitet e ti meret fryma. Se ishte mësuar të vidhte me të katër duart. E tani kjo paçavure zhelefin ka ngel pa gjo e tani do me kap ndonjë kock si ai qeni rugaç bastard.

  Përgjigju
 • iliri , sala, edi dhe luli: 03/06/2020 11:27

  ah shit keshtu pra o popull , cdo gje per te arritur majat veproni si kjo zonja: nga zhelet deri ke pasuria marramendese , por vetem ne ALBANISTAN jo kund tjeter . flej o popull dhe kenaqu me nje cike buke te njomure me qumesht

  Përgjigju
 • Thebja e ish Muho Asllanit !: 29/05/2020 18:24

  Ne Interviste e thene Muho Asllanit tja :. Kjo zonja Topalli ka pas ardhur ne nje Biciklete ne Pune ! Derinketu ok,,por qe do behej Si Princese ,me Pasurite e Popullit,,kete se kishte parashikuar Muhi Asllani .komunisti i rregjur..

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit