‘Është shumë meraklie’, Kiara me fjalët më të mira për vjehrrën

‘Është shumë meraklie’, Kiara me fjalët më të mira për vjehrrën

Moderatorja Kiara Tito ka folur për herë të parë për raportin me vjehrrën e saj. E ftuar në “Ftesë në 5”, ajo tha se janë si shoqe dhe i thotë Anxhi, shkurtim i emrit të saj Anxhelina.

Duke qenë se ajo jeton në SHBA, moderatorja tha se flasin shpesh në telefon dhe se vjehrra është shumë meraklie dhe e pyet shumë për vajzën.

“Kemi një raport si shoqe. Nuk e kisha menduar ndonjëherë se do isha aq e lirshme. Jo se ka ndonjë gjë të keqe, por kur nuk e ke vjehrrën nuk e mendon ashtu. Nuk do më pelqente ta quaja vjehërr. Unë i them Anxhi. Flasim shpesh në telefon, ajo është në SHBA tani. Më pyet shumë për vajzën, është shumë meraklie”, tha ajo.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Jasmina: 27/12/2023 13:39

  luiz ejlli je me i miri na shton jeten me kenget e bukura qe ke bere. ta shtofte zoti lumturne dhe buzeqeshjen tende te bukur se edhe ti o luiz na ben ne qe te qeshim e te harrojm qofte per pak minuta hallet e kesaj bote.djale bravo si lum nana te te ka o drite.

  Përgjigju
 • Iris: 27/12/2023 04:34

  Gjithe nuset fjalet me te mira thone per vjerrat kur jane larg,sidomos kur nje oqean e nje kontinent i ndan ne mes,por ka dhe mjaft raste kur me te vertete kane shkuar shume mire edhe kur kane qene afer,ose bashke.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

O’Brien nesër në Beograd për takime me krerët e Serbisë

O’Brien nesër në Beograd për takime me krerët e Serbisë