PYETJA 8/ Evazioni fiskal nga biznesi i madh, mbi 300 mijë pro ashpërsimit të gjobave

PYETJA 8/ Evazioni fiskal nga biznesi i madh, mbi 300 mijë pro ashpërsimit të gjobave

 Evazioni fiskal nga biznesi i madh, mbi 300 mijë pro ashpërsimit të gjobave


Lajmi kryesor:

Rezultatet e 12 pyetjeve të Këshillimit Kombëtar/ Shqiptarët kundër pasaportës së vaksinimit, pro Ballkanit të Hapur dhe ndarjes së Shqipërisë nga Maqedonia e Veriut për integrimin në BE


/B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Kur do të martohesh? Monika Lubonja përgjigjet: Princi nuk më erdhi, tani pres po pres mbretin

Kur do të martohesh? Monika Lubonja përgjigjet: Princi nuk më erdhi, tani pres po pres mbretin