41 vjeçari u vra me armë me silenciator, 2 janë autorët që e kanë qëlluar

1620758038_makina2.jpg

41 vjeçari Everest Çaka është vrarë me armë me silenciator mbrëmjen e sotme në Elbasan. Burime për Report Tv bëjnë me dije se kanë qenë 2 persona që e kanë qëlluar, të cilët ende nuk janë identifikuar. 


Lajmi kryesor:

Elbasan/ Ekzekutohet me silenciator 41 vjeçari në makinë në sy të gruas! Vite më parë iu vra vëllai dhe kushëriri, lidhja me 2 vrasjet e bujshme të korrikut 2020! 2 autorët në kërkim (VIDEO)


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rihapet çështja Gërdeci, a mendoni se do të bëhet drejtësi për këtë tragjedi?×

Lajmi i fundit

John

Reciprociteti i targave, NATO thirrje Kosovës dhe Serbisë: Ulni tensionet