Evi Kokalari ikën përfundimisht, Berishën e lë edhe ‘amerikania e fundit’: Nuk merrem më me nivelin tuaj, qofshi mirë

Evi Kokalari ikën përfundimisht, Berishën e lë edhe ‘amerikania e fundit’: Nuk merrem më me nivelin tuaj, qofshi mirë

1664705513_kokalariberisha780x4051.jpg

Manipulimin e zgjedhjeve në FRPD e ka denoncuar sot edhe Evi Kokalari, shqiptaro-amerikania që u zgjodh edhe në strukturat drejtuese të Komisionit të Rithemelimit të Berishës. Përmes një postimi ajo ka deklaruar largimin nga partia.  Ajo thotë se s’mund të merret me atë kategori njerëzish.

 “Sot ju vratë rininë dhe çdo shpresë që ata kishin në një parti të rithemeluar. Turp kryesisë që e lejoj këtë masakër zgjedhore. Unë nuk merrem më me këtë nivel njerëzish. Qofshi të gjithë mirë”, shkruan Kokalari.


Lajmi kryesor:

Zgjedhjet në FRPD/ Fituesi Besart Xhaferi në shkelje të statutit, dhjetëra denoncime për manipulim të votave! Evi Kokalari e lë përfundimisht Berishën: Nuk merrem me ju


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Festa e Kurban Bajramit, besimtarët myslimanë falin namazin në Durrës

Festa e Kurban Bajramit, besimtarët myslimanë falin namazin në Durrës