"Falënderoj Zotin çdo ditë që të solli ty në jetën time", e vrau sot në dhomë, mesazhet plot pasion të 26-vjeçarit për të dashurën

1633194473_Sequence03.00025309.Still032.jpg

"Falënderoj Zotin çdo ditë që të solli ty në jetën time! Të dua bukuroshe

Unë të premtoj se do ta mbaj zemrën tënde me përkujdesje dhe ta ruaj atë me dashuri", janë disa nga mesazhet që i ka shkruar të dashurës së tij 31-vjeçare na Gana, 26-vjeçari shqiptar Klinton Pira.

 


Lajmi kryesor:

Udhëton nga Franca në Tiranë për të takuar të dashurin por gjen vdekjen prej tij! 26-vjeçari shqiptar e qëllon me thikë të renë ganeze e më pas hidhet nga kati i 8 i pallatit! Vdes në vend


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se në primaret e Rithemelimit ka garë të ndershme?×

Lajmi i fundit

Arilena Ara guxon në këngën e re, shfaqet pa filtra dhe e pa lyer në klipin muzikor

Arilena Ara guxon në këngën e re, shfaqet pa filtra dhe e pa lyer në klipin muzikor