POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Familja e varfër në kushte të mjerueshme, Rama publikon pamjet: S’e prisja të ishte kaq e tmerrshme (VIDEO)

Ndryshe nga ditët e tjera, ku kryeministri Edi Rama poston video e pamje, në të cilat pasqyrohen punët e ndërmarra nga qeveria, mëngjesin e sotëm Rama ka ndarë me ndjekësit e tij në "Facebook" një video, teksa ka shkuar të vizitojë një familje të varfër në banesë dhe u premton se gjithçka do të ndryshojë. 

Në pamje shihen gjendja e mjerueshme e familjes së Hysen Zhupanit në Shijak dhe rrënojat e ndërtesës ku ata jetojnë. “Do shihemi shpejt, para se të vijë dimri, do ta rindërtojmë. Ta kisha dhënë fjalën që do vija, por nuk e prisja që të ishte kaq e tmerrshme”-thotë Rama

Mirëmëngjes, Kjo sot është ndryshe. Shumë ndryshe. Por desha ta ndaj me ju pa bërë asnjë koment. Ditë të mbarë të gjithëve miqtë e mi.

Postimi i Edi Ramës 

/b.ha.
Komento

Komente

 • glorian: 31/08/2018 15:43

  mas tete vjetesh e kape shpejt

  Përgjigju
 • Anton: 31/08/2018 14:11

  Proud to be albanian

  Përgjigju
 • Besford këlluf gjoleka: 31/08/2018 10:21

  O EDI RAMA po sa familje ka si kjo se kryekrimineli qeni sali malok berisha e shkatroi ktē komb se atë që i bëri maloku që e ka prejardhjen nga familje analfabetësh duhet var nga gjuha ky qen skizofren ky ish sekretar partie . ZOTI I NDIFMOFT SHQIPTARËT .

  Përgjigju
 • Berti: 31/08/2018 10:16

  Pse tallesh kaq keq me njerezit e varfer zoti i Gjitheditur. Deri dje na thoshe mos beni punen e Shqupit, kurse sot na i ben reklame fjalise "nuk e dija". Mos na dil me as ne televizor se na ke hapur barkun. Mjere ata truthare qe te votojne. Mjerimi eshte ne ekstrem ky vazhdon te beje ate gruan e lige, e cila nuk ka faj se fajin e kane te tjeret. Zhduku nje sahat e me pare.

  Përgjigju
 • Leon: 31/08/2018 10:12

  Tmerr

  Përgjigju