Fejohet për të pestën herë?! Jennifer Lopez tregon unazën me diamantin gjigant (Video)

Këngëtarja Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj Alex Rodriguez

Artistja mjaft e dashur në të gjithë botën ka bërë zyrtare lidhjen e saj gati dy vjeçare me Alex Rodriguez. Jennifer Lopez është parë shumë e lumtur në krahët e Alex dhe mesa duket kishte ardhur koha që ky i fundit t’i propozonte bukuroshes.

Vetë Rodriguez ka publikuar në rrjetet sociale një video ku në gishtin e katërt të JLo shihet një unazë me një gur të madh diamanti. Unaza është në dorën e djathë por kjo nuk i ka ndaluar fansat të mendojnë se mund të bëhet fjalë për një fejesë. Lopez është martuar tri herë deri tani.

 

fl.mi./a.de./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Telonevelisti: 27/10/2018 16:16

    Dava ispanikesh, jete dramash e telenovelash familjare...te shesin llumin per ajke!

    Përgjigju