Felix Baumgartner njeriu që
sfidon në mënyrë konstante lartësitë

Felix Baumgartner njeriu që <br />sfidon në mënyrë konstante lartësitë
Guximtari Felix Baumgartner është hedhur nga një lartësi jo e zakontë për të thyer rekordin e hedhjeve nga lartësitë e mëdha. Ai qëndronte 13 milje buzë hapësirës duke mbërritur në tokë për 8 minuta. Gjithashtu ai është duke u praktikuar për hedhjen e tij të radhës e cila do të në verë dhe do të përfshijë rreth 23 milje.(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Sekuestrimi i pasurive të Ervis Martinajt, sot seanca në Apelin e GJKKO-së për ankimin e familjarëve

Sekuestrimi i pasurive të Ervis Martinajt, sot seanca në Apelin e GJKKO-së për ankimin e familjarëve