POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Festë të tillë s'keni parë kurrë! Tifozët anglezë 'luftë' me jastëqe e hedhje mbi krevatë

Tifozët anglezë duke festuar

Pas fitores në ndeshjen me Suedinë, anglezët kanë festuar kualifikimin për në gjysmëfinale.Tifozët anglezë kanë hyrë në dyqanin Ikea në Strattford, në pjesën lindore të Londrës, ku kanë festuar duke u hedhur mbi krevatë dhe duke luftuar me jastëqe.

Forcat e sigurimit kanë arritur të qetësojnë situatën vetëm pas disa minutash. Tifozët anglezë kanë kënduar dhe festuar me flamuj dhe videot po bëjnë xhiron në rrjetet sociale.

/b.ha.
Komento