Festimi me 'shqiponjë' një trend, tifozët kroatë festojnë kualifikimin/ FOTO

Festimi me 'shqiponjë' një trend, tifozët kroatë festojnë kualifikimin/ FOTO

Tifozët kroatë festojnë me simbolin e shqiponjës

Kroacia ka gëzuar me mijëra tifozë mbrëmjen e kaluar ku triumfoi ndaj Rusisë duke shkuar në gjysmëfinale.

Tifozët kroatë që ndodheshin jashtë vendit të tyre, përkatësisht në Gjermani kanë festuar fitoren e Kroacisë me simbolin e shqiponjës.

Xhaka dhe Shaqiri e kthyen në një trend festimin me shqiponjë në ndeshje ndaj Serbisë. Le të kujtojmë se sfida e Kroacisë në gjysmëfinale do të jetë kundër 'Tre luanëve'.

Tifozët kroatë festojnë me simbolin e shqiponjës

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Parrucjani: 09/07/2018 06:55

    Bravo kroatet.e tregojne qe nuk jane si keta injorantet e Serbise

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’