Fier/ Ky është 50-vjeçari i cili u ekzekutua mëngjesin e sotëm në sy të bashkëshortes

Ky është Ahmet Toska, 50-vjeçari i ekzekutuar mëngjesin e sotëm në Fier. Sipas burimeve për Report Tv, ai punonte në një pikë karburanti. Gjithashtu bëhet me dije se ai ishte dhe peshkatar. Në momentin e ekzekutimit ai ishte me bashkëshorten e tij vetëm pak metra larg shtëpisë.


Lajmi kryesor:

Ekzekutohet në krah të bashkëshortes 50-vjeçari në Fier! Autori i maskuar (VIDEO)


E.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një vit nga tërmeti i 26 nëntorit, a ka ecur me ritmet e duhura procesi i rindërtimit?×

Lajmi i fundit

John

VIDEO/ Pse Maradona u quajt 'Dora e zotit'?