Fier/ Po mblidhte kanaçe, makina përplas për vdekje një grua në afërsi të fshatit ‘Portëz’! Drejtuesi i mjetit largohet nga vendngjarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pas mesnatës në aksin rrugor Fier-Patos. Mësohet se një grua rreth 50-vjeçe ishte duke mbledhur kanace kur u përplas nga një automjet.

Më pas trupi i saj ka përfunduar në asfaltin e rrugës dhe për pasojë ka gjetur vdekjen. Ngjarja ndodhi pranë fshatit Portëz.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit, identifikimin e viktimës dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit i cili është larguar nga vendngjarja.

A.M./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë kërkesa e pedagogëve për rritjen e pagës?×

Lajmi i fundit

Tetori rozë, i rremë, i Sali Berishës

Tetori rozë, i rremë, i Sali Berishës