Fier/ Përplasi një 63-vjeçar në Divjakë, nën hetim drejtuesi i mjetit

Fier/ Përplasi një 63-vjeçar në Divjakë, nën hetim drejtuesi i mjetit

Foto ilustruese

Policia e Divjakës po procedon në gjendje të lirë një 31 vjeçar pasi ditën e djeshme ka përplasur një 63-vjeçar i cili po drejtonte biçikletë . 31-vjeçari, banues në Lushnjë po procedohet në gjendje të lirë dhe fatmirësisht 63-vjeçari ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.  

Njoftimi i Policë:

Divjakë/Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor të DVP Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin E. Xh., 31 vjeç, banues në Lushnjë, pasi ditën e djeshme, në Zharrnec, duke drejtuar automjetin, ka përplasur biçikletën me drejtues shtetasin T. S., 63 vjeç, dhe për pasojë, 63-vjeçari ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.
 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Ish-drejtori i minierës në Bulqizë flet për Report Tv: Shfrytëzimi i kromit në dorë të të fortëve! Duhet menaxhim më i drejtë nga shteti

Ish-drejtori i minierës në Bulqizë flet për Report Tv: Shfrytëzimi i kromit në dorë të të fortëve! Duhet menaxhim më i drejtë nga shteti