Fier, përfshihet nga flakët një gropë me hidrokarbure nafte në Marinzë

Një gropë sere me hidrokarbure nafte në Marinzë ka marrë flakë. Zjarrfikësja e Patosit ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për të shuar zjarrin. Mendohet se zjarri ka ardhur nga djegia e shkurreve aty pranë, ndërkohë që rrezikon të digjet edhe një stallë aty pranë.

Vijon...

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Probleme me shëndetin? Mbretëresha Elizabeth II kalon natën në spital