'Fillimi ma i mirë i vitit', Majk dhe Majlinda lënë pas krahëve sherrin, këngëtari bashkohet me të birin

'Fillimi ma i mirë i vitit', Majk dhe Majlinda lënë pas krahëve sherrin, këngëtari bashkohet me të birin

Majk, djali i tij Roan dhe Majlinda Zeka

Disa javë më parë këngëtari Majk dhe nëna e djalit të tij Majlinda Zeka kishin gjithë vëmendjen mediatike për shkak të sherrit publik që ata zhvilluan për djalin e tyre, Roanin. (SHIKO KËTU)

Majk pretendonte që nëna e vogëlushit të tij, nuk e lejonte që ta takonte, deklarata që Majlinda i hodhi poshtë.

Por mesa duket këtë vit të ri, të dy e kanë nisur në mënyrë paqësore.

Majk e ka takuar të voglin Roan dhe siç duket e ka marrë në shtëpinë e tij për festa.

“Fillimi ma i mirë i vitit 2019”, ka shkruar Majk mbi një foto të djalit, të cilën e ka postuar në Instastory.

Djali i Majk, Roan

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Dalin FOTOT/ Ja armatimet e rënda që iu sekuestruan grupit kriminal serb në veri të Kosovës

Dalin FOTOT/ Ja armatimet e rënda që iu sekuestruan grupit kriminal serb në veri të Kosovës