POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Fillimi ma i mirë i vitit', Majk dhe Majlinda lënë pas krahëve sherrin, këngëtari bashkohet me të birin

Majk, djali i tij Roan dhe Majlinda Zeka

Disa javë më parë këngëtari Majk dhe nëna e djalit të tij Majlinda Zeka kishin gjithë vëmendjen mediatike për shkak të sherrit publik që ata zhvilluan për djalin e tyre, Roanin. (SHIKO KËTU)

Majk pretendonte që nëna e vogëlushit të tij, nuk e lejonte që ta takonte, deklarata që Majlinda i hodhi poshtë.

Por mesa duket këtë vit të ri, të dy e kanë nisur në mënyrë paqësore.

Majk e ka takuar të voglin Roan dhe siç duket e ka marrë në shtëpinë e tij për festa.

“Fillimi ma i mirë i vitit 2019”, ka shkruar Majk mbi një foto të djalit, të cilën e ka postuar në Instastory.

Djali i Majk, Roan

ke.mu.
Komento