Filmi i ri i James Bond krijon situata të tensionuara në familjen mbretërore britanike

Filmi i ri i James Bond krijon situata të tensionuara në familjen mbretërore britanike

Princ Harry dhe Meghan Markle

Filmi i ri i James Bond krijoi situata të tensionuara në familjen mbretërore britanike. Sipas burimeve, producentët e "No Time to Die" dëshirojnë që Meghan Markle dhe Princ Harry të shfaqen në premierën e filmit në  Los Angeles, që do të zhvillohet në nëntor për shkak të koronavirusit. Deri këtu nuk ka ndonjë problem, por Kate Middleton dhe Princ William do të jenë në premierën e filmit në Londër një javë para asaj në Los Angeles.

Kjo nuk duket si diçka e madhe për t’u bërë problem, por oraret mund të krijojnë konflikt midis çifteve. Fakti që producentët kanë zgjedhur Meghan dhe Harry si të ftuar nderi për premierën në Hollywood shkakton shumë dyshime nëse Kate dhe William do të jenë prezentë në premierën në Londër.

Publikimi i filmit u vonua për shkak të pandemisë koronavirus, pasi premiera ishte planifikuar të zhvillohej në Monako në prill. Kjo ishte dalja përfundimtare e aktorit britanik Daniel Craig në rolin e Bond, pas spekulimeve se ai ishte duke u larguar nga ai rol. 

Skenat e ndjekjeve të makinave u filmuan vitin e kaluar në Matera të  Italisë, duke tërhequr emocione për filmin e fundit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Arrestimi i Sekretares të Ministrisë së Shëndetësisë, reagon PL: SPAK merret me sardele në vend të krokodilëve

Arrestimi i Sekretares të Ministrisë së Shëndetësisë, reagon PL: SPAK merret me sardele në vend të krokodilëve