Finalja e Champions League bën bashkë Edi Ramën dhe Armand Dukën në Londër

Finalja e Champions League bën bashkë Edi Ramën dhe Armand Dukën në Londër

Edi Rama, Armand Duka dhe kreu i FIFA-s, Infantino

Këtë të shtunë në orën 21:00 në "Uembley" të Londrës do luhet finalja e Champions League mes Borussia Dortmund dhe Real Madrid. Prezent në këtë duel do jenë shumë figura të njohura VIP.

Mësohet se kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama do jetë prezent në mitikun e Londrës, teksa nuk mungon as Armand Duka, kreu i FSHF-së dhe një nga zëvendëspresidentët e UEFA-s.

Në të ftohtin e Londrës mbrëmja rezervon të jetë e "zjarrtë" në fushë, ndërsa Rama dhe Duka si duket janë edhe në një hotel së bashku, ku nuk përjashtohet mundësia e takimit të figurave më të larta të sportit botëror dhe atij evropian, për projekte të reja në Shqipëri.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Shumë bukur: 02/06/2024 00:57

    Po bëni një Projekt Model edhe për Stadiumin Dinamo..,si ai i Arenës..të ish Qemal Stafa...!..Casamonti superArkitekt!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

'Atë që ua merr deti duan ta rimarrin ndryshe' Dredha tregon luftën me bizneset në Vlorë për plazhet publike! Sqaron dhe videon e Ramës

'Atë që ua merr deti duan ta rimarrin ndryshe' Dredha tregon luftën me bizneset në Vlorë për plazhet publike! Sqaron dhe videon e Ramës