Finalja e Conference League, mbërrin në Tiranë presidenti i UEFA Alexandër Ceferin dhe legjenda Boban (FOTO)

Finalja e Conference League, mbërrin në Tiranë presidenti i UEFA Alexandër Ceferin dhe legjenda Boban (FOTO)

Presidenti i UEFA-s Alexandër Ceferin ka mbërritur në Tiranë në prag të finales së Conference League. Ceferin është i shoqëruar nga legjenda e futbollit Zvonimir Boban. Ata u pritën nga presidenti i FSHF-së Armando Duka.

"Mirëprita pak minuta më parë Presidenti Ceferin dhe legjendën Zvonimir Boban. I garantova se do kalojnë një kohë fantastike në Shqipëri dhe organizimi jonë do të jetë perfekt", shkruan Duka.


Lajmi kryesor:

Conference League/ Mbërrijnë Roma e Feyenoord! ‘Ndizet’ kryeqyteti, tifozët mbushin rrugët e kryeqytetit, flasin për Report Tv: Shqiptarët, miqësorë (VIDEO)


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Çmimet e hidrokarbureve, a po i mbron Bordi i Transparencës interesat e qytetarëve?×

Lajmi i fundit

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik