Finalja e Wembleyt/ Nusret publikon foto me VIP-at, pjesë e galerisë edhe kryeministri Edi Rama

Finalja e Wembleyt/ Nusret publikon foto me VIP-at, pjesë e galerisë edhe kryeministri Edi Rama

Kryeministri Rama me kuzhinierin Nusret në ambientet e Wembleyt

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua në Wembley të Londrës finalja e Champions League, mes Borussia Dortumund dhe Real Madrid, ku fitues dolën madrilenët me rezultatin 0-2.

Me shumë emrave të njohur të botës së futbollit, në stadium ishin të pranishëm edhe kryeministri Edi Rama, por edhe kuzhinier i famshëm Nusret.

Ky i fundit ka postuar në Instagram, disa momente me vipat e finales, ku duket teksa pozon përkrah Ronaldinhos, Shevchenkos apo Cafu.

Mes tyre Nusret ka vendosur edhe një foto me kryeministrin shqiptar nga ambientet e brendshme të Wembleyt.

Në renditje, Nusret e ka vënë foton me Ramën të dytën pas presidentit të UEFA-s Ceferin.

 

G.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • ARD: 02/06/2024 19:53

  Thuj tboj naj ulje se po paguni nga 1000$ për 1 biftek

  Përgjigju
 • Emigrant: 02/06/2024 16:35

  O rama e paske henger dhe pilafin e nusretit o qyq

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

'Tritolin e vuri Nuredin Dumani', flet Alda Nikolli: Kisha lidhje me të, më përdori! I vuri gjobë 400 mijë euro Amarildos

'Tritolin e vuri Nuredin Dumani', flet Alda Nikolli: Kisha lidhje me të, më përdori! I vuri gjobë 400 mijë euro Amarildos