Në orët e fundit të regjistrimit të koalicioneve në KQZ, mbërrin në selinë e PD Artur Roshi

Mbërrin në selinë e PD Artur Roshi kreu i Ballit Kombëtar, për të firmosur marrëveshjen me kryedemokratin Lulzim Basha, pak orë para përfundimit të afatit të dorëzimit të koalicioneve në KQZ.


Lajmi kryesor:

Finalizohet koalicioni ‘PD-Aleanca për ndryshim’, Topi firmos në minutat e fundit, dorëzohet në KQZ! Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë! Zbardhet marrëveshja mes PD dhe 12 aleatëve


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?×

Lajmi i fundit

John

Korçë/ Zjarr në fshatin Vithkuq, rrezikohet Manastiri i Shën Pjetrit, Monument Kulture