Fitoi 'Big Brother'-in, Ilir Shaqiri flet për Monika Lubonjën: Na lidhte disiplina dhe respekti, por ajo devijoi në shoqëri

Fitoi 'Big Brother'-in, Ilir Shaqiri flet për Monika Lubonjën: Na lidhte disiplina dhe respekti, por ajo devijoi në shoqëri

Balerini Ilir Shaqiri dhe aktorja Monika Lubonja

Marrëdhënia e Ilir Shaqirit dhe Monika Lubonjës është komentuar shumë nga publiku për shkak të miqësisë së tyre me uljet dhe ngritjet e saj gjatë rrugëtimit të tyre në shtëpi. Edhe pse gjatë formatit u duk se gjakërat midis tyre ishin qetësuar, së fundmi ata kanë bërë disa deklarata për njeri-tjetrin ku është zbuluar se marrëdhënia e tyre nuk është aq e mirë.

Ndërkohë, ditën e sotme, Ilir Shaqiri ka folur gjatë për Monikën. Ai tha se ka qenë shumë i sinqertë me Monikën, por nuk i ka pëlqyer anashkalimi i saj në lojë, duke u përqëndruar më shumë tek miqësia me Donaldin.

“Kam patur një marrëdhënie shumë të sinqertë me Monikën. Na lidhte epoka e jetës dhe konceptet e disiplinës e respekti. Mirëpo gjatë rrugëtimit të saj, ajo pati një lloj devijimi në shoqëri. Nëse ajo do më linte të kuptoja se kush është kundrejt meje, nuk do të kisha dalë në ato konkluzione. Ajo vendosi të pranonte shakatë e Donaldit dhe mirë bëri.”- u shpreh ai.

Rikujtojmë se gjatë rrugëtimit të tyre në “Big Brother VIP Albania”, një nga debatet e fundit midis dyshes ka qenë gjatë një bisede me banorët, ku Monika e akuzon se ka luajtur me të gjatë gjithë kohës.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Të dhënat e INSTAT/ Normën më të lartë të papunësisë e kanë Lezha dhe Durrësi! Më e ulëta në Kukës dhe Gjirokastër