Fitorja e Bidenit rikthen në krye të listave muzikore Miley Cyrus-in, pas 11 vitesh

Miley Cyrus dhe Joe Biden

Kënga "Party in the USA" është kënga e këngëtares së famshme Miley Cyrus e cila e ka realizuar para 11 vitesh.

Me fitoren e Bidenit kënga po kryeson listat muzikore. Votuesit e Bidenit kanë festuar këtë fitore me këtë këngë në sfond.

Vetë Miley ndau një video në tëitter të Joe Bidenit dhe zëvëndëspresidentes, Kamala Harris, duke kërcyer me këngën e edituar dhe shkroi:

“Kjo po që është FESTË NË SHBA!”  ka shkruajtur ajo në twitter 

E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Koronavirusi/ Komiteti Teknik i Ekspertëve lë në fuqi masat kufizuese. A jeni dakort me vendimin?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

6 këshilla drejtuar shoferëve për udhëtimin me kujdes në ditët me mot të acartë!