Fituesi i Botërorit 1998 prezanton trofeun në ceremoninë hapëse të 'Katar 2022'

Fituesi i Botërorit 1998 prezanton trofeun në ceremoninë hapëse të 'Katar 2022'

Marcel Desailly

Fituesi i Kupës së Botës 1998 me Francën, Marcel Desailly me trofeun e Botërorit në stadiumin Al Bayt për ndeshjen e parë në Katar.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Futbolli në festë, Botërori nis rrugëtimin mes fishekzjarreve dhe një ceremonie madhështore! Ekuadori fiton me 2 gola ndaj të zotëve të shtëpisë


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri