Flakët e mëdha në fasoneri rrezikojnë nënstacionin elektrik në Skrapar

Nga flakët e zjarrit në fasonerinë e këpucëve rrezikohet nënstacioni elektrik Skrapar. Zjarrfikëset në vendin e ngjarjes po punojnë për shuarjen e flakëve dhe vënien në kontroll të tyre.


Lajmi kryesor:

Digjet fasoneria e Skraparit, drejtuesit dalin të tmerruar, pamjet kur tymi i zi mbulon qytetin, rrezikohet nënstacioni elektrik


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Partia e Mitsotakis kandidon Fredi Belerin për eurodeputet, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Futbollisti 26-vjeçar humbi jetën në fushë, në Itali nisin hetimet! I ati i sulmuesit: S'kishte as mjek e as ambulancë

Futbollisti 26-vjeçar humbi jetën në fushë, në Itali nisin hetimet! I ati i sulmuesit: S'kishte as mjek e as ambulancë