Flasin familjarët e viktimës në Berat: Dyshojmë se në banesë ka qenë edhe një tjetër

Familjarët e viktimës që humbi jetën në Berat, pasi u dogjën brenda në banesë, dyshojnë se ka edhe një tjetër viktime brenda.

Ato treguan se kur shkuan në vend ngjarje rreth mesantës  çdo gjë ishte shkrumbuar nga flakët, duke shtuar se shkak mund të jetë bërë një rezistencë.

‘Na morën në orën 12 të natës dhe më thanë që ka rënë zjarr tek Jovani. Jovani ka lindur në 1960, ndërsa Mateo në 1985. Në orën 1 pa dhjetë ne erdhëm dhe e gjetëm të gjithë në flakë, dyshohet se ka qenë edhe një shok i Mateos. Ça të them unë i shkreti nuk flas dot.  Ata kishin një rezistencë që gatuanin dhe them se mos ajo e ka shkaktuar!’- tha familjarët.


Lajmi kryesor:

Shkrumbohen 3 shtëpi gjatë natës në Berat, pas babait nxirret i pajetë edhe trupi 36-vjeçarit! Shkak i zjarrit dyshohet ngrohësja (VIDEO)


M.Q./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?×

Lajmi i fundit

John

'T'iu merrni të keqen patronazhistëve', Meta i përgjigjet Ramës: Mos dëgjoni kryefuksin, koha e tij ka mbaruar! Më 25 prill rivendosim demokracinë