Flet djali i Lefter Zhidrus: Kisha marrëdhënie të shkëlqyer, por bëmë llafe! Kam nja 5-6 vjet që s'flisja! Na lidh perëndia (VIDEO)

Në fshat kishte 5 vite pa ardhur, më herët vizitonte të vëllanë dhe të birin me probleme të shëndetit mendor që jeton i vetëm. Odisea 49 vjeç thotë se i ati ka vite pa e vizituar.

"Unë jetoj në shtëpi me perëndinë. i ka ardhur dita e perëndisë, kam nja 5-6 vjet, kam pasur marrëdhënie të shkëlqyera, pastaj bëmë disa llafe. Më foli perëndia mua pastaj. Na lidh një Zot. Jam takuar njëherë me një vëlla nga ana e babait", tregon ai.

71 vjeçari që u ekzekutua në përplasjen me forcat RENEA ishte divorcuar dy here më parë por askush në fshat nuk thotë se ai mund të ketë qen i dhunshëm.


Lajmi kryesor:

Report Tv në shtëpinë e njeriut 'bombë'/ Nga muret e shpuara me plumba te kallëpet e dinamitit, Lefter Zhidru e kishte kthyer në bazë municioni e armësh (VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Platforma 'Deputeti që duam' dhe votim nga anëtarësia, a e mbështesni mënyrën si partitë po zgjedhin kandidatët e 25 prillit?×

Lajmi i fundit

John

Denoncimet e PD-së për inceneratorët, Murrizi: Janë ngritje pazari për gjobë