Flori Mumajesi dhe Ylli Limani bashkojnë forcat, thyejnë zemrat e fansave me këtë video

Flori Mumajesi dhe Ylli Limani janë dy nga artistët më të preferuar në Shqipëri. Kohët e fundit janë parë shumë herë së bashku dhe fansat po aludojnë se shumë shpejt do të vijë një bashkëpunim mes tyre. Sot të dy artistët kanë postuar në profilet e tyre në Instagram një video ku shihen në studio duke kënduar një pjesë të vogël të këngës “Te gjithe sot po duan”, të Klajdi Harunit.

Video ka marrë shikime dhe komente pafund nga ndjekësit të cilët tani kanë një arsye më shumë për të menduar se ata po punojnë për të sjellë një këngë të re së bashku.

  • Sondazhi i ditës:

    A po zbatohen masat anti-COVID në zonat bregdetare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Me maskë dhe kallashnikov, Ora News 'blindohet' nga Policia