Fluks automjetesh në Vlorë, pushuesit i drejtohen plazheve të jugut në fundjavë (VIDEO)

 

Fundjava risjell trafik në Vlorë kjo edhe për shkak të numrit të pushuesve që i drejtohen jugut për plazh. Rruga Transballkanike por edhe përgjatë Lungomares ka patur më shumë lëvizje automjetesh.

Megjithatë krahasuar ndoshta me një vit më parë nuk ka bllokime me orë dhe lëvizja e automjeteve kryhet me ritme te ngadalta për shkak të fluksit të automjeteve që i drejtohen jugut të vendit.


Lajmi kryesor:

Temperaturat mbi 40 gradë, dyndje pushuesish për në plazhet e jugut (VIDEO)


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

KATAR 2022/ Më shumë se ndeshje futbolli, formacionet zyrtare të Iran - SHBA

KATAR 2022/ Më shumë se ndeshje futbolli, formacionet zyrtare të Iran - SHBA