"Forbes" prezanton moderatorët më të paguar të vitit, listën nuk e kryeson Ellen DeGeneres

Moderatorja Ellen DeGeneres

Siç ka publikuar listën e milionerëve të vitit, reperëve më të paguar, revista “Forbes” këtë radhë ka sjellë një listë me moderatorët më të paguar në botë. Sigurisht që në mendje tuaj vjen emri i prezantueses së “Ellen show”, Ellen DeGeneres por në fakt nuk është ajo më e paguara.

Listën e kryeson Judge Judy Sheindlin e cila moderon “Judge Judy show” dhe këtë vit ka fituar 147 milionë dollarë. E dyta në rend është Ellen Degeneres, e cila ka fituar 87 milionë e 500 mijë dollarë, i treti është Dr, Phil i cili ka fituar plot 77,500,000 dollarë. Ndërsa dy të fundit janë Ryan Seacrest dhe Steve Harvey.

  • Sondazhi i ditës:

    Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

KPK e konfirmoi në detyrë prokuroren e Lushnjës, Komisioneri Publik e ankimon në KPA: Të shkarkohet nga detyra