Forcat e Armatosura në Letoni në krye të detyrës, kolegët e tyre në Shqipëri në 'betejën anti-koronavirus' (FOTO)

Teksa kolegët e tyre në Shqipëri janë angazhuar  në respektimin e masave kundër përhapjes së COVID-19 dhe operacionit humanitar në ndihmë të familjeve në nevojë trupat e kontingjentit shqiptar në Letoni, të gjithë shëndoshë e mirë, vijojnë shërbimin në grup-batalionin e NATO-s në Camp Adazi, në përmbushje të detyrave tona ndaj Aleancës.

"Forcat e Armatosura në krye të detyrës, brenda dhe jashtë vendit!", shkruan ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka.

G.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    COVID-19/ A keni arritur të bëni aplikimin për të marrë leje për dalje nga shtëpia?

Komento