FOTO/ 100 ndeshje me Zvicrën në sfidën kundër Kosovës, Xhaka merr surprizën e ëmbël në shtëpi nga gruaja dhe vajzat e tij

FOTO/ 100 ndeshje me Zvicrën në sfidën kundër Kosovës, Xhaka merr surprizën e ëmbël në shtëpi nga gruaja dhe vajzat e tij

Mesfushori shqiptar Granit Xhaka zhvilloi ndeshjen e 100-të me kombëtaren e Zvicrës, e kjo pikërisht përballë origjinës së tij, Kosovës.

Por nuk ishte kjo e gjitha pasi 'qershia mbi tortë' erdhi pas sfidës ku në shtëpinë e tij e priti një surprizë të këndshme nga gruaja dhe dy vajzave e tij.

Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj kanë dy fëmijë sëbashku, Ayana dhe të vajzës tjetër Lanyea, e cila erdhi në jetë pak muaj më parë.

G.B./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Meta-Ramës: Unë jam Ilir Rexhep Metaj, se kam ndryshuar asnjëherë

Meta-Ramës: Unë jam Ilir Rexhep Metaj, se kam ndryshuar asnjëherë