FOTO/ 'A ka në Kosovë?!', Mamaja e Rita Orës bën thirrje që të përdoren gazetat: Ndihmoni ata që nuk përdorin internetin

FOTO/ 'A ka në Kosovë?!', Mamaja e Rita Orës bën thirrje që të përdoren gazetat: Ndihmoni ata që nuk përdorin internetin

Rita Ora dhe Vera Ora

Mamaja e këngëtares së famshme shqiptare, Rita Ora, Vera Sahatçiu-Ora, është bërë nganjëherë po aq e famshme dhe e përfolur në media sa edhe e bija.

Së fundmi, psikiatrja e NHS (Shërbimi Kombëtar i Shëndetit në Mbretërinë e Bashkuar), ka ngritur një pyetje shumë interesante që lidhet me vendlindjen e tyre, Kosovën.

Teksa ka prezantuar përmes një videoje në InstaStory, një raft me gazeta të përditshme që shiten në Londër, Vera ka pyetur:

“Në Kosovë a ka gazeta?”.

S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Fifi sqaron raportin me Flori Mumajesin: Po pres të më shkruajë vetë

Fifi sqaron raportin me Flori Mumajesin: Po pres të më shkruajë vetë