FOTO/ Basha kavalier me Tabakun, Pampuri e ‘shqetësuar’ me Alibeajn! Ministrat e PS ‘qajnë hallet’ kokë më kokë! Çfarë s’u pa në Kuvend

FOTO/ Basha kavalier me Tabakun, Pampuri e ‘shqetësuar’ me Alibeajn! Ministrat e PS ‘qajnë hallet’ kokë më kokë! Çfarë s’u pa në Kuvend

Ashtu si në çdo seancë ka parapaskena në Kuvend ku nuk shihen nga syri i kameras por nuk ‘u shpëtojnë’ fotove që bëhen nga salla. Ja disa nga momente më pikante nga seanca e sotme në Kuvend.


Lajmi kryesor:

Me 118 vota pro miratohen ndryshimet kushtetuese, zgjaten afatet e vettingut! LSI abstenon, grupi i Berishës nuk voton! Miratohen edhe komisionet për reformën territoriale dhe atë zgjedhore


Ora 17:20
Foto/ Basha kavalier me tabakur, Pampuri e ‘shqetësuar’ me Alibeajn! Ministrat e PS ‘qajnë hallet’ kokë më kokë! Çfarë s’u pa në Kuvend
SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Luiza Gega fiton medaljen e Artë në Lojërat Mesdhetare të Algjerisë, Kushi: Urime kampiones!