FOTO/ Çfarë bëri Luizi që Olta e postoi në Instagramin e saj me lot në sy

FOTO/ Çfarë bëri Luizi që Olta e postoi në Instagramin e saj me lot në sy

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari

Olta dhe Luizi janë konsideruar si “armiq” në Big Brother, por me daljen e aktores nga shtëpia duket se gjërat kanë ndryshuar. Luizi ka treguar se i mungon Olta në shtëpi, madje e kishte menduar edhe në finale të madhe.

E ndërsa aktorja sot ka bërë një gjë shumë të veçantë për kundërshtarin e saj më të fortë brenda shtëpi.

Ajo e ka postuar në story, për shkak se Luizi flet për djalin e saj.

“Djalin e Oltës. Kështu iu bë dhe klipi, ishte në natyrë, ishte me bluzë me mëngë të shkurtra, kishte një avion në dorë, ishte bar, ka qenë diku tek oborret e Topit madje dhe me këto pemët që janë pak si të zhveshura, se sapo kishin filluar të çelnin. Kështu i kishte flokët, pak më të shkurtra se ky, ky trup ishte. Amar të përshëndes bashkë me mami Oltën edhe me babi Dorin. Kaq kisha”, tha Luizi e ndërsa Olta shkruan thjesht “ohh” me një fytyrë duke qarë me emocion.

 

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Putinit nuk do t’i pëlqejnë këto imazhe! Tanket e ushtrisë ruse transportohen me tren nga vija e frontit në Ukrainë

VIDEO/ Putinit nuk do t’i pëlqejnë këto imazhe! Tanket e ushtrisë ruse transportohen me tren nga vija e frontit në Ukrainë