FOTO/ Çfarë nuk u pa në Kuvend, Basha ‘kokë më kokë’ me Alibeajn, Berisha i qeshur krah Vokshit

FOTO/ Çfarë nuk u pa në Kuvend, Basha ‘kokë më kokë’ me Alibeajn, Berisha i qeshur krah Vokshit

Ashtu si në çdo seancë parlamentare janë foto ata që tregojnë disa nga momentet më pikante mes deputetëve që nuk kapen nga kamerat. Ajo që vihet re sot është se Basha ka kaluar shumë kohë në telefon dhe i duke biseduam me Enkelejd Alibeajn, ndërsa Sali Berisha është shfaqur vetëm duke qeshur me Albana Vokshin.


Lajmi kryesor:

Inceneratorët përplasin PD-PS! Basha: Rama s’i lan dot duart! Spiropali: Do përgjigjesh para drejtësisë! Berisha: Kjo aferë zgjidhet me protesta! Miratohen anëtarët e rinj të AMA-s


Ora 13:06
Çfarë nuk u pa në Kuvend, Basha ‘kokë më kokë’ me Alibeajn, Berisha i qeshur krah Vokshit
/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

FOTO/ 246-vjetori i Pavarësisë së SHBA-ve, i pranishëm Meta dhe presidenti i sapozgjedhur Bajram Begaj! Priten nga ambasadorja Yuri Kim