FOTO/ E dhimbshme, babai i 7-vjeçares në momentet e para të tragjedisë? I kërkon llogari Tases, më pas i dërrmuar shtrihet në rërë e vë duart në kokë

FOTO/ E dhimbshme, babai i 7-vjeçares në momentet e para të tragjedisë? I kërkon llogari Tases, më pas i dërrmuar shtrihet në rërë e vë duart në kokë

1659465257_page.jpg

Këto 2 foto janë duke u shpërndarë në rrjetet sociale dhe i përkasin tragjedisë së Himarës. Janë momentet e para të pas ngjarjes tragjike ku shikohet se një i afërm i vajzës 7-vjeçare, në rrjet thuhet se është babai por ende nuk është konfirmuar, shihet i dërrmuar nga dhimbja.

Ai duket i konfliktuar me duar me policin Arjan Tase pas ngjarjes së kobshme. Në një moment babai i vogëlushes shtrihet i dërrmuar në plazh me duart mbi kokë.

 

 


Lajmi kryesor:

Gomonia godet për vdekje fëmijën në plazhin e Potamit në Himarë! Shoqërohet drejtuesi, ish-shef policie! Zbardhet dëshmia e autorit: Skafi mori gaz (VIDEO)


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Meta: S’do kemi më kryetar partie, por President! Unë do të kandidoj për këtë post

Meta: S’do kemi më kryetar partie, por President! Unë do të kandidoj për këtë post